Dlaczego meble na wymiar?

Jesteś właścicielem nietypowych pomieszczeń mieszkalnych? Adaptujesz strych? Odziedziczyłeś mieszkanie w przedwojennej kamienicy? Jeśli chcesz stylowo i oryginalnie urządzić swoją domową przestrzeń, idealnym rozwiązaniem będą dla ciebie meble robione na wymiar. Kuchnia – ergonomia, bezpieczeństwo, ład i piękno. To koniecznie trzeba pogodzić, szczególnie jeśli kuchnia jest otwarta na salon. Lite drewno, czy płyta MDF – nie ważne co wybierzesz. Każdy materiał w rękach zmyślnego fachowca od mebli na wymiar uczyni z twojej kuchni arcydzieło sztuki meblarskiej. Liczy się pomysł,
fantazja i zmysł praktyczny, aby zapewnić pomieszczeniu kuchennemu charakter i funkcjonalność. Pamiętać trzeba o konsekwencji – sprzęt AGD też powinien pasować do stylu mebli. A może warto wybrać sprzęt do zabudowy? To z pewnością sprawi, że kuchnia będzie miała jednolity stylistycznie wygląd.
Jeśli kuchnia łączy się z jadalnią, będziemy musieli nawiązać jej wystrojem do charakteru kuchni. Meble jadalniane będą swoistą kontynuacją pomieszczenia kuchennego. Najważniejszy w jadalni jest stół. Nie oszczędzajmy i zamówmy solidny mebel. Szeroki, rozkładany i stabilny. A do tego wygodne wyściełane krzesła. Co dalej? Jadalnia… ta może się przecież otwierać na salon… więc… znów konsekwencja w aranżacji. Może tylko kolorem, może materiałem, może kształtem mebli. Ale otwarte pomieszczenia nie muszą być nudne. Zasadą wyposażenia może przecież być kontrast! Jasna kuchnia, to ciemna jadalnia, a dalej znów jasny salon.

Rolety do łazienki

A co z łazienką? Tam również sprawdzają się doskonale meble na wymiar. Dobry projekt i wszystkie rzeczy używane w łazience znajdą swoje miejsce. Piękny marmurowy blat przykuje uwagę, a pod nim ukryją się szafki z frontami ze specjalnej wodoodpornej płyty. Meble do łazienki też mogą mieć styl. Nie muszą koniecznie być białe. Nowoczesne technologie zapewniają nam bogatą kolorystykę i formę frontów meblowych.
Meble do przedpokoju, to dopiero wyzwanie dla projektanta! Jak z zazwyczaj ciasnego pomieszczenia stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń? Tylko meble na miarę rozwiążą ten problem. Nie ważne, czy potrzebne są nam meble do gabinetu, sypialni, garderoby. Nie ważne, czy kupić chcemy meble do spiżarni, garażu ,czy do ogrodu. Meble do każdego rodzaju pomieszczenia możemy zamówić na wymiar, lub jak kto woli na miarę naszych potrzeb i wyobraźni.