Zdjęcia z fotobudki – wyjątkowa pamiątka weselna

Dodano: 2016-07-17 Przez: admin


 
Wesele to czas zabawy, dlatego organizatory tego wyjątkowego przyjęcia dokładają wszelkich starań, aby goście mogli podczas niego spędzić niezapomniane chwile. Dobre jedzenie, parkiet i muzyka to podstawa, ale jeżeli zależy wam na tym, aby wasza impreza zyskała jeszcze więcej, pomyślcie o wynajęciu fotobudki.
 
Budki fotograficzne na weselach pojawiają się dzisiaj coraz częściej. Chociaż na pewno macie już wynajętego najlepszego fotografa ślubnego w okolicy, warto pomyśleć jeszcze o takiej usłudze, ponieważ dzięki niej goście, a także i wy możecie bawić się jeszcze lepiej. Fotobudka jako budka ze zdjęciami na wesele pozwala na zrobienie nieograniczonej liczby zdjęć – wystarczy tylko wcisnąć przycisk na urządzeniu, a ono natychmiast wykona serię fotografii, a następnie wydrukuje je. To sposób na kapitalne pamiątki weselne, które przeznaczone są nie tylko dla was, ale również i dla gości, którzy ochoczo korzystają z takiego mobilnego studia fotograficznego.
 
Dlaczego warto wynająć fotobudkę?
To przede wszystkim okazja do uzyskania wspaniałych zdjęć z imprezy. Często jest tak, że goście niezbyt komfortowo czują się przed obiektywem profesjonalnego fotografa, który nierzadko krąży po sali w poszukiwaniu odpowiednich ujęć, także podczas obiadu czy kolacji. Zaletą fotobudki jest z kolei możliwość zrobienia sobie zdjęć samemu – spontanicznie, z innymi gośćmi, a także rozmaitymi gadżetami, które przeważnie dostaje się do dyspozycji. W efekcie fotografie z fotobudki są często jeszcze lepsze od tych wykonanych przez fotografa ślubnego.
 
Ile kosztują fotobudki?
Cena wynajęcia tego rodzaju urządzenia wraz z pomocną obsługą to wydatek rzędu 800-900 złotych za 2 godziny – w tym czasie można wykonać nielimitowaną liczbę zdjęć. Wynajem na 3 godziny to około 1000 złotych, natomiast na 4 godziny – około 1200 złotych. W cenie zazwyczaj zawarta jest możliwość spersonalizowania zdjęć, na przykład wybrania grafiki tła czy napisów. Zamawiający otrzymuje również zdjęcia na płycie DVD lub jako dostęp do galerii internetowej.
 
Adresy firm oferujący budki fotograficzne można znaleźć już teraz przez internet. Z usługi można skorzystać w całej Polsce.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu